ProgRock.org.pl

Switch to desktop

Konkurs Świąteczno - Noworoczny rozwiązany!

konkurs p p l

Dobiegł końca nasz konkurs a właściwie quiz świąteczno - noworoczny, który cieszył się bardzo dużym powodzeniem. Najwięcej punktów w zabawie zdobyli Państwo: Anna Kasprzak, Jolanta Kubas oraz Andrzej Szućko. Pod podane adresy korespondencyjne wyślemy nagrody w posatci okolicznościowych kalendarzy Stowarzyszenia PROGRES, oraz płyty ufundowanych przez wytwórnię Lynx Music. Serdecznie gratulujemy a Wszystkim Państwu życzymy Szczęśliwego, Muzycznego Nowego Roku 2013. Oto odpowiedzi na pytania:

Które z zespołów grających w przeszłości na Festiwalu Rocka Progresywnego w Gniewkowie, wydawało bądź wciąż wydaje swoje wydawnictwa w Lynx Music.
- Moonrise (wszystkie 3 albumy), Grendel, Ananke ('Malachity'), Crystal Lake, Retrospective ('Stolen Thoughts'), Nemezis, Openspace (pierwszy album składankowy).

Pośród muzyków z zespołów wydających płyty pod egidą LYNX MUSIC a występujących na scenie w Gniewkowie są artyści, którzy grali podczas Festiwalu więcej niż jeden raz (na przykład w różnych zespołach). Proszę podać ich nazwiska.

- Dwukrotnie wystąpili muzycy grupy Crystal Lake (w 2008 oraz 2009):
Łukasz Bieńkowski, Marcin Gawełek, Krzysztof Grzelak, Adam Płotnicki, Piotr Wypych.

Dwukrotnie wystąpił także Marcin Kruczek (z grupą Nemezis w 2009 oraz z grupą Moonrise w 2010)

W którym roku powstały kolejno: wytwórnia Lynx Music, serwis ProgRock.org.pl oraz Stowarzyszenie PROGRES?

rok 1998 Wytwórnia Lynx Music
rok 2007 Serwis ProgRock.org.pl
rok 2011 Stowarzyszenie Inicjatyw Niezależnych PROGRES

Podaj imiona i nazwiska kobiet – muzyków, które występowały na scenie w Gniewkowie oraz z jakiego zespołu pochodzą.

Karolina Strużycka (Nemezis)
Urszula Świder (Grendel)
Beata Łagoda (Retrospective)
Bożena Buinicka (The Skys)
Natalia Krakowiak (Osada Vida)
KuL (Hipgnosis)

Jak nazywa się nowe forum serwisu ProgRock.org.pl.

Nowe forum serwisu ProgRock.org.pl to ProgSocial

Ile zagranicznych zespołów wydaje swoje płyty w wytwórni LYNX MUSIC.

Pytanie podchwytliwe. Wytwórnia Lynx Music posiada zagraniczne wydawnictwa tylko w dystrybucji.

 


 

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w specjalnym konkursie świąteczno – noworocznym, który organizujemy wspólnie z Wytwórnią LYNX MUSIC, oraz Stowarzyszeniem Inicjatyw Niezależnych PROGRES. Do wygrania w konkursie, a właściwie w quizie są 3 zestawy: płyta plus kalendarz! Aby wziąć udział w losowaniu, należy odpowiedzieć na jak największa liczbę pytań i nadesłać je na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do dnia 28 grudnia 2012.

Za każdą poprawną odpowiedź uczestnik zdobywa punkty według klucza opisanego przy pytaniach. Oto pytania:

 1. 1. Które z zespołów grających w przeszłości na Festiwalu Rocka Progresywnego w Gniewkowie, wydawało bądź wciąż wydaje swoje wydawnictwa w Lynx Music. Za każdy trafnie wymieniony zespół uczestnik zdobywa 1 punkt!
 1.  
 2. 2. Pośród muzyków z zespołów wydających płyty pod egidą LYNX MUSIC a występujących na scenie w Gniewkowie są artyści, którzy grali podczas Festiwalu więcej niż jeden raz (na przykład w różnych zespołach). Proszę podać ich nazwiska. Za każdą trafną odpowiedź uczestnik konkursu otrzymuje 2 punkty!
 1.  
 2. 3. W którym roku powstały kolejno: wytwórnia Lynx Music, serwis ProgRock.org.pl oraz Stowarzyszenie PROGRES? Za każdą poprawną odpowiedź 1 punkt.
 1.  
 2. 4. Podaj imiona i nazwiska kobiet – muzyków, które występowały na scenie w Gniewkowie oraz z jakiego zespołu pochodzą. Za każdą poprawną odpowiedź 2 punkty.
 1.  
 2. 5. Jak nazywa się nowe forum serwisu ProgRock.org.pl. Za poprawną odpowiedź 1 punkt.
 1.  
 2. 6. Ile zagranicznych zespołów wydaje swoje płyty w wytwórni LYNX MUSIC. Za poprawną odpowiedź 1 punkt.

Pytania nie są trudne, choć niektóre podchwytliwe i wymagają poszperania w sieci. Ale przy odrobinie starania na każdą kwestię można bez problemu znaleźć odpowiedź. Do ich znalezienia mogą Wam posłużyć witryny:

http://lynxmusic.pl/, http://sinprogres.pl/ oraz łamy naszego poratlu http://progrock.org.pl/

Do dzieła! Życzymy powodzenia!!!

 


 

Z puli nadesłanych maili zostanie wylosowane poprawne zgłoszenie. Zgłoszenie musi zawierać prawidłowe odpowiedzi na konkursowe pytania, mail musi posiadać prawidłowy temat, zgłoszenie musi nastąpić w czasie trwania konkursu. Zgłoszenie musi zawierać również imię i nazwisko oraz dokładny adres, na który zostanie wysłana nagroda. Jedna osoba może przysłać tylko jedno zgłoszenie. Jeżeli w puli zgłoszeń znajdzie się więcej zgłoszeń jednego autora, do konkursu zostanie zakwalifikowane pierwsze zgłoszenie. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie www.progrock.org.pl, a zwycięzca zostanie powiadomiony o przyznanej nagrodzie mailem.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 31 grudzień 2012 19:41

© Copyright 2007- 2023 - ProgRock.org.pl
16 lat z fanami rocka progresywnego!
Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Top Desktop version