ProgRock.org.pl

Switch to desktop Register Login

Festiwal w Gniewkowie 2014

DSC 5087Ciężko jest napisać relację z przedsięwzięcia które się współrealizowało... Właściwie nie powinno się tego robić, bo z góry wiadomo że będzie to zbyt subiektywne...

Jak zapewne wiecie spora część członków Redakcji serwisu ProgRock.org.pl ma ogromny zaszczyt należeć do Stowarzyszenia PROGRES, głównego organizatora Festiwalu Rocka Progresywnego im. Tomasza Beksińskiego w Gniewkowie. Niniejsza relacja będzie zatem bardziej okazją do tego by podziękować Wam Wszystkim za to, że razem mogliśmy w dniach 28 – 29 czerwca przeżyć wspaniałe chwile. Zarówno na podłożu muzycznym jak i towarzyskim, bowiem w Parku Wolności w tym roku frekwencja dopisała, a Ci którzy się tam pojawili od teraz tworzą wspaniałą, progrockową rodzinę. Za to Wszystkim należą się ogromne podziękowania.

Mamy jednak nadzieję, że znajdzie się ktoś chętny pośród naszych czytelników, kto napisze kilka słów o tym co wydarzyło się w Gniewkowie, na samym początku wakacji. Aby przywołać te wspaniałe chwile, dzielimy się z Wami poniższą fotorelacją. Niech ona odda ducha tych dwóch wspaniałych dni.

My, niżej podpisani pragniemy jednocześnie podziękować wszystkim:

- członkom Stowarzyszenia PROGRES za to, że mogliśmy z Wami współpracować przy organizacji imprezy. Ba! Jesteśmy z tego faktu dumni! Sławek, Janusz, Włodek, Adam – dziękujemy!

- zespołom: COLLAGE, DISPERSE, LEAFLESS TREE, MAZE OF SOUND, PROG KEYBOARDS STORIES, SOUNDS LIKE THE END OF THE WORLD oraz STATE URGE za wspaniałe koncerty i pokazanie Wszystkim, że polska scena rocka progresywnego ma się bardzo dobrze. Ba! Jest jedną z najsilniejszych na świecie!

- Wszystkim widzom, przyjaciołom, muzykom i ludziom z tzw. branży, jacy pojawili się pod sceną, za wspaniałe chwile i możliwość wspólnego przeżywania muzyki

- ekipie nagłośnieniowo – oświetleniowej za wspaniały przekaz audio-wizualny, godny tej muzyki

- wszystkim tym, którzy pojawili się Parku Wolności po prostu za wszystko... za same pozytywy :)

(bo negatywów nie stwierdzono – subiektywnie musiało być ;) )

Monika Piotrowska, Jan ‘Yano’ Włodarski, Krzysiek ‘Jester’ Baran

Ps. Czekamy na relacje naszych czytelników. Było Was przecież mnóstwo w Gniewkowie ;) :)

zdjęcia: Monika Piotrowska

© Copyright 2007- 2021 - ProgRock.org.pl
14 lat z fanami rocka progresywnego!
Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Top Desktop version