ProgRock.org.pl

Switch to desktop Register Login

miniProgRockFest - Legionowo - 28.03.2015

Na koncertowej mapie Polski przybywa miejsc ważnych dla fana muzyki progresywnej. Do listy miast warto dopisać nazwę - Legionowo. 28 marca odbyło się tu muzyczne wydarzenie, zatytułowane - " miniProgRockFest 2015". Organizatorzy mają nadzieję, że ich Festiwal stanie się imprezą cykliczną i na trwałe wpisze w kalendarium koncertowe. Podczas pierwszej edycji w Sali Widowiskowej Ratusza Miejskiego wystąpiły 3 zespoły: Archangelica, State Urge i gwiazda wieczoru Millenium.
Dość licznie przybyli fani progresywnych dźwięków z różnych zakątków naszego kraju, nie mogli więc czuć się znużeni ponieważ każdy z występujących zespołu reprezentuje inną odmianę szeroko pojętej stylistyki rocka progresywnego.
Poniżej nasza foto-relacja i do zobaczenia za rok.

© Copyright 2007- 2021 - ProgRock.org.pl
14 lat z fanami rocka progresywnego!
Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Top Desktop version