ProgRock.org.pl

Switch to desktop Register Login

Zappa, Frank
Beat The Boots Vol. 3 - Disc Four
(2009, Album koncertowy, BOOTLEG)

Oryginalnie dostępny tylko w formie elektronicznej do ściągnięcia w formacie MP3 od Zappa Records.

Disc Four
(MP3 Download, Zappa Records, January 31, 2009)

1. The Eric Dolphy Memorial Barbeque 10:15
 2. Hungry Freaks, Daddy 3:39
 3. The Wild Man Fischer Story 3:39
 4. I'm The Meany 1:36
 5. Bacon Fat 3:50
 6. King Kong 29:15

Original bootlegs:
 Tracks 1-6 from Pigs & Repugnant

Wyświetlony 3654 razy

1 komentarz

 • Link do komentarza Konrad Niemiec poniedziałek, 19 marzec 2012 22:10 napisane przez Konrad Niemiec

  Jest to czwarta z części Boxu - 'Beat The Boots Vol. 3' dostępnego wyłącznie w formacie mp3 ściąganego z internetu. Utwory pochodzą z bootlega 'Pigs & Repugnant' i składają się z fragmentów występów The Mothers Of Invention z 1968 i 1969 roku.

  Utwory 1-2 nagrane na żywo w Lawrence University Chapel w Appleton w stanie Wisconsin 23 maja 1969 roku, były wcześniej umieszczone na bootlegu 'Gas Mask'. 'The Eric Dolphy Memorial Barbeque' rozpoczyna się dopiero w drugiej minucie i 22 sekundzie utworu, a wcześniej znajduje się kawałek znany jako 'Clap & Vomit' - czas na udział publiczności rządzonej przez Mistrza Zappę.
  Utwory 3-6 pochodzą z bootlega 'Our Man in Nirvana' nagranego w Fulle California State College, Fullerton, dnia 8 listopada 1968 roku. 'King Kong' na bootlegu 'Our Man in Nirvana' trwa ponad 31 minut, a tutaj 28 minut i 41 sekund. To jest to samo nagranie, co na 'Nirvana' lecz puszczone wolniej I zawiera finałowy zwrot 'goodnight' który jest wycięty na 'Our Man in Nirvana'. Jednak jedna część jest wyedytowana w tej wersji - od 14 minuty i 24 sekundy utworu.

  Składy zespołów Zappy:
  - Fullerton: Frank Zappa, Jimmy Carl Black, Bunk Gardner, Don Preston, Jim 'Motorhead' Sherwood, Roy Estrada, Arthur Dyer Tripp III i specjalna gwiazda wieczoru Don Cherry.
  - Appleton: Frank Zappa, Ian Underwood, Bunk Gardner, Buzz Gardner, Jim 'Motorhead' Sherwood, Roy Estrada, Don Preston, Jimmy Carl Black, Arthur Dyer Tripp III and Lowell George - dla tego ostatniego to ostatni koncert z zespołem.

  Muzycznie - The Mothers w wysokiej formie. Jakościowo - różnie. 'Appleton' to nagranie z konsolety o całkiem niezłej jakości, lecz 'Fullerton' to już nagrania z publiczności o bardzo marnej jakości.

  Pozycja zdecydowanie dla fanów.

Zaloguj się, by skomentować

© Copyright 2007- 2022 - ProgRock.org.pl
15 lat z fanami rocka progresywnego!
Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Top Desktop version