ProgRock.org.pl

Switch to desktop Register Login

UK
Night After Night
(1979, album koncertowy)

01. Night after night (5:21)
02. Rendez-vous 6:02 (5:17)
03. Nothing to lose (5:25)
04. As long as you want me here (5:00)
05. Alaska (4:21)
06. Time to kill (4:17)
07. Presto Vivace (1:12)
08. In the dead of night (6:22)
09. Caesar's Palace blues (4:58)
- Terry Bozzio ( perkusja )
- Eddie Jobson ( instrumenty klawiszowe )
- John Wetton ( śpiew, bas )
Wyświetlony 4699 razy
Inne albumy wykonawcy: « U.K. Live in America »

1 komentarz

  • Link do komentarza Konrad Niemiec wtorek, 06 grudzień 2011 23:55 napisane przez Konrad Niemiec

    Płyta koncertowa która po prostu musiała zostać wydana. Miała podciągnąć sprzedaż płyt zespołu, którego już praktycznie nie było. To zapis chwili - koncertów w Japonii, kraju gdzie zachodnim rockmanom grało się najlepiej. Gdzie żywiołowe reakcje publiczności były nie do porównania z reakcjami w jakimkolwiek innym kraju. W kraju gdzie z radości po jednym z koncertów Deep Purple w Tokio na płycie hali pozostało 8 tysięcy połamanych stołków...
    Tutaj UK zagrali jeden z wielu koncertów trasy Danger Money. Trasy, gdzie jak słychać z bootlegów każdy koncert był podobny do poprzedniego. Niby z elemntami improwizacji, ale jednak zaaranżowany. Nawet solówki Bozzia na perkusji były takie same. Dobre, ale takie same.
    Jeden z moich znajomych powiedział, że najbardziej na tej płycie drażnią go miejsca gdzie Jobson zmieniając skrzypce na klawisze czy odwrotnie pozostawia kilkutaktową ciszę, gdzie jest tylko bass i perkusja. Mnie to kompletnie nie przeszkadza, ale ktoś może to zauważyć.
    Ta płyta to tylko 40 minut z prawie 110. Zawiera dwa utwory, które wcześniej ukazały się tylko na singlu - Night After Night' i As Long As You Want Me Here'. Polecam wszystkim, którzy umieją słuchać...

Zaloguj się, by skomentować

© Copyright 2007- 2021 - ProgRock.org.pl
14 lat z fanami rocka progresywnego!
Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Top Desktop version